Naše firma se zabývá pokládkou a prodejem podlahových krytin a jejich doplňků od roku 2001. Dokážeme vyřešit Vaši podlahu komplexně, počínaje pokládkou podlahového topení, přes lití potěrů a následné navazující práce jako je často nedoceněné broušení, stěrkování apod. Finální nášlapná vrstva potom dotváří celkový ráz díla, kdy máte na výběr z dřevěných, vinylových, PVC, korkových a různých jiných, nových a moderních typů podlahovin. Ve všech výše zmíněných procesech je pro nás velmi nepostradatelná a esenciální důsledná komunikace s klientem, tak abychom předcházeli nesrovnalostem a moli zabezpečit minimálně stoprocentní výsledek každého zhotoveného díla. 

Dalo by se tedy říci, že jsme schopni uspokojit veškeré Vaše požadavky a zájmy související s podlahou ať už se jedná o Váš domov, firmu nebo jiné prostory.

Veškeré práce provádíme na celém území ČR!

Vždy nám jde o kompletní realizaci, tím je samozřejmě myšlena i často opomíjená příprava podkladu.  Tomuto procesu přikládáme mimořádnou důležitost. Z rozsáhlých zkušeností totiž víme, že podcenění této fáze se na výsledném efektu může podepsat velmi negativním způsobem a naopak. Dokážeme provádět a řešit i velmi kritické, často komplikovaně řešitelné postupy realizací.  Podlaha dle našeho názoru nemá splňovat pouze svou funkční vlastnost, která je samozřejmostí, ale především vlastnost estetickou.

Ústředním mottem naší firmy je spolehlivost a preciznost v každém ohledu.