Ceny

Všechny ceny v tomto internetovém obchodě jsou uvedeny jak bez DPH, tak s DPH, u podlahových krytin a příslušenství je DPH 21%. Při pokládce možnost snížené DPH 15%.

Objednání

Objednávka v našem internetovém obchodě je nezávazná! Závaznou se stává až ve chvíli, kdy prodávající ověří telefonicky nebo emailem skutečný zájem zákazníka a dohodne s ním způsob dodání zboží, případně další podrobnosti. Objednávka kupujícího je návrhem kupní smlouvy a samotná kupní smlouva je uzavřena momentem doručení závazného souhlasu kupujícímu s tímto jeho návrhem (závazným potvrzením objednávky ze strany prodávajícího emailem nebo telefonicky). Od tohoto momentu mezi kupujícím a prodávajícím vznikají vzájemná práva a povinnosti vyplývající z uzavřené kupní smlouvy.

Prodávající je oprávněn zrušit objednávku (po předchozí dohodě s kupujícím) zejména v případech, kdy má oprávněnou pochybnost o skutečné identitě kupujícího, kdy není schopen doručit zboží v daném termínu, v případech, že se zboží již nevyrábí nebo nedodává, kdy se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží. V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou část kupní cenu, bude mu tato částka v co nejkratším termínu převedena zpět na jeho účet nebo adresu.

Odstoupení od smlouvy ze strany nakupujícího

Zákazník má právo, na základě § 53, odstavce 7 občanského zákoníku, vrátit zboží bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. V takovém případě musí kupující nejprve kontaktovat prodejce, ať už telefonicky nebo e-mailem a následně může zboží odeslat (zásilky zaslané na dobírku nebudou převzaty). Zboží musí být v neporušeném originálním obalu, nesmí vykazovat známky použití, nesmí být jakkoli poškozeno a musí být vráceno s veškerým příslušenstvím včetně všech dokumentů a dodacího listu. Zboží odeslané nejpozději 14. den ode dne převzetí na adresu prodávajícího bude překontrolováno a následně bude vyplacena částka odpovídající prodejní ceně zboží na daňovém dokladu na číslo bankovního účtu uvedené zákazníkem nebo na adresu. Kupující musí zboží vrátit na své náklady, kupní cena, která má být kupujícímu vrácena, může navíc být snížena o skutečně vynaložené náklady spojené s vrácením zboží.

U zboží objednaného individuálně a výslovně na konkrétní zakázku (zakázková objednávka) přímo od zahraničního výrobce (továrny v Belgii, Německu, Rakousku, Francii Švédsku atd.), nelze uplatňovat možnost jeho vrácení ani ve stanovené lhůtě viz výše.

Záruka a reklamace

Záruka na zboží zakoupené v tomto internetovém obchodě se řídí platnými zákony, na všechno zboží poskytujeme standardní záruku 24 měsíců. Záruka se vztahuje na všechny vady omezující možnost řádného použití zboží. Záruka se ale nevztahuje na opotřebování běžným užíváním. Prodávající v žádném případě neuzná záruku na vady vzniklé nekvalifikovanou obsluhou, neodborným a nešetrným zacházením se zbožím, použitím a instalací, jež jsou v rozporu s pokyny výrobce nebo s obvyklými způsoby. Záruka se rovněž nevztahuje na škody v důsledku živelných katastrof, násilného poškození, povětrnostních vlivů nebo použitím v extrémních podmínkách, stejně jako v případech neoprávněného zásahu do zboží. Reklamaci ještě před odesláním zboží na naší adresu oznamte buď telefonicky nebo e-mailem.

Ochrana osobních údajů

Prodávající se zavazuje, že veškeré osobní údaje poskytnuté kupujícím jsou důvěrné a že nebudou za žádných okolností poskytnuty třetí osobě s výjimkou případů spojených s distribucí objednaného zboží.

Expediční lhůta

Ve většině případů je zboží odesláno do 7 pracovních dnů. V případě objednání problematického zboží může dojít k prodloužení lhůty. Pokud není objednávka odeslána do 10 pracovních dnů je zákazník kontaktován a jsou mu nabídnuty další možnosti postupu (storno a vrácení peněz, změna objednávky, prodloužení expediční lhůty). Při platbě převodem začíná běžet expediční lhůta v okamžiku připsání částky na náš účet.

Platba

Platbu lze provést bankovním převodem, dobírkou, fakturou, případně hotově, jsme také schopni zajistit splátkový prodej. Způsob platby dohodne prodávající s kupujícím osobně, prostřednictvím telefonu, nebo emailu.

Způsob doručení

Při objednávce nad 10.000.- Kč včetně DPH doprava zdarma!

Zboží zasíláme přepravní společností, vlastní dopravou, případně je možný i osobní odběr. Způsob doručení objednaného zboží dohodne prodávající s kupujícím osobně, prostřednictvím telefonu, nebo emailu.

Zásilková služba:
termín dodání do 48-72 hodin od podání.

  • objednávka do hodnoty 1.000.- Kč = dopravné 220.- Kč
  • objednávka od 1.001 až 5.000.- Kč = dopravné 300.- Kč
  • objednávka od 5.001 až 10.000.- Kč = dopravné 400.- Kč
  • objednávka nad 10.001.- Kč: dopravné zdarma!!!
  • Dobírka: +40.- Kč

Naše vlastní přeprava:

  • Cena 6.- Kč/km

Odběr na pobočce:

zboží je možné odebrat i na jedné za našich poboček, v takovém případě se samozřejmě neúčtuje žádná doprava, balné nebo poplatky za platbu.

  • Opava, Olomouc, Ostrava, Praha, Hradec Králové, Brno, Plzeň, Vrbno pod Pradědem (na vybraných pobočkách pouze některé druhy zboží).

*Ceny platné od 1.3.2022

Převzetí zboží

V případě odmítnutí převzetí zboží zaslaného prostřednictvím přepravce na základě platné objednávky potvrzené prodávajícím z jiných než sjednaných či zákonných důvodů, je prodávající oprávněn po kupujícím požadovat náhradu škody, která bude prodávajícímu způsobena. Zákazník je povinen zkontrolovat neporušenost obalu. Pokud převezme zjevně poškozenou zásilku musí uplatňovat případnou reklamaci na přepravci.